دکتر فرزاد پاکدل / جراحی پلک / بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران در سال 1402

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران در سال 1402

دکتر فرزاد پاکدل بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران
آنچه می خوانید...

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران را می خواهید پیدا کنید؟ اصلاً بهترین جراح پلاستیک چه کسی است و چگونه می توانیم آن را پیدا کنیم؟ در این مطلب ما به شما کمک می کنیم بهترین متخصص بلفاروپلاستی را پیدا کنید. بلفاروپلاستی یکی از عمل های زیبایی به حساب می آید که برای برخی افراد هدف درمانی نیز دارد. افرادی که افتادگی پلک آنها به قدری زیاد است که روی بینایی آنها تاثیر می گذارد، باید برای جراحی بلفاروپلاستی اقدام کنند. دکتر فرزاد پاکدل بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران است. خدماتی که این متخصص بلفاروپلاستی ارائه می دهد شامل جراحی پلاستیک و ترمیم چشم و صورت است. غالباً افرادی که در اثر افزایش سن دچار افتادگی پلک می شوند، به دنبال بهترین دکتر بلفاروپلاستی برای انجام این عمل هستند.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران دکتر فرزاد پاکدل
بهترین متخصص بلفاروپلاستی چه کسی است؟

تخصص بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران

اگر به دنبال متخصص بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک در تهران هستید، باید پیش از هر چیز به تخصصی که دارد توجه کنید. در حال حاضر بسیاری از پزشکان این عمل را انجام می دهند اما این بدان معنا نیست که شما می توانید نزد هر پزشکی بروید. از آنجایی که چشمان شما مهمترین قسمت صورت هستند و جذابیت بسیار زیادی به شما می دهند، بنابراین باید جراحی آنها را به یک متخصص بسپارید.

داشتن علوم دانشگاهی در زمینه جراحی پلاستیک و پلک

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران و هر نقطه از ایران می بایست به صورت تخصصی و دانشگاهی جراحی پلاستیک را فرا گرفته باشد. همچنین در کنار بهترین و باتجربه ترین متخصصین کار کرده و تجربه قابل توجهی در جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد. داشتن تخصص در جراحی پلاستیک چشم و صورت بسیار مهم است.

داشتن تجربه و سابقه پربار در جراحی بلفاروپلاستی

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران می بایست در رزومه خود جراحی هایی مانند بلفاروپلاستی را داشته باشد. یعنی در کنار عمل های زیبایی، عمل های درمانی نیز انجام داده باشد و نتایج نیز موفقیت آمیز بوده باشد. از آنجایی که عمل چشم یکی از حساس ترین عمل ها می باشد، بیماران روی آن حساسیت بیشتری نشان می دهند. بنابراین این عمل باید توسط یک فرد خبره و باتجربه بالا انجام شود که تسلط کامل برای انواع جراحی های چشم و پلک دارد.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران چه کسی است؟
جراحی بلفاروپلاستی با کمترین عوارض

رضایت بخش بودن نتایج جراحی

یکی از معیارهایی که نشان می دهد بهترین جراح بلفاروپلاستی کیست، این است که بیمار پس از عمل بهبودی سریعی داشته باشد. یعنی پس از عمل جای بخیه چندان مشهود نباشد و به سرعت بهبود یابد. معمولاً بهترین متخصصین از بهترین مواد با بهترین متریال استفاده می کنند.

از آنجایی که خانم ها روی بهبودی سریع پس از عمل بلفاروپلاستی حساسیت خاصی دارند، باید به تجربه متخصص بیش از هر چیز توجه کنند. اینکه بیماران پس از چه مدت بهبود یافتند و جای عمل تا چه مدت باقی خواهد ماند.

چه زمانی باید به بهترین متخصص بلفاروپلاستی مراجعه کنیم؟

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران را غالباً افراد زمانی جویا می شوند که نیاز به جراحی پلک را در خود می بینند. در اثر افزایش سن، پلک دچار افتادگی می شود. گاهی این افتادگی به اندازه ای است که می تواند بینایی شما را مختل کند. در اکثر موارد، خانمها با هدف زیبایی و حفظ جوانی خود در پی انجام این عمل هستند. توصیه ما به شما این است که پیش از انجام عمل، به متخصص و جراح پلاستیک مراجعه کنید و در رابطه با این موضوع مشاوره دریافت کنید.

 تکنیک های جراحی بلفاروپلاستی

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران از چندین تکنیک برای جراحی پلک استفاده می کند. چرا که بیمار پس از مراجعه نمی داند دقیقاً چه جراحی می تواند ظاهر او را زیباتر کند. اکثر افرادی که به هدف درمان این جراحی را انجام می دهند، ترجیح می دهند یکباره عمل زیبایی را نیز انجام دهند. در اداهه این مطلب قصد داریم انواع متدهای جراحی بلفاروپلاستی را به شما معرفی کنیم.

جراحی پلک بالا

لیفت پلک بالا که آن را به نام بلفاروپلاستی فوقانی می شناسند، یکی از عمل های زیبایی است که بیشتر با هدف زیبایی چشم انجام می شود. در این عمل متخصص بلفاروپلاستی بخشی از پوست را برش میزند. سپس بافت اضافه از جمله چربی ها را حذف می کند. در آخر بخشی از پوست نیز برداشته می شود و پلک بخیه زده می شود.

جای زخم در قسمت فرورفتگی است، بنابراین جای بخیه نامحسوس است. این متد جراحی به صورت سرپایی، در مطب و با بی حسی موضعی هم انجام می شود. به این ترتیب شما هزینه اتاق عمل و بیهوشی را پرداخت نخواهید کرد. بسیاری از بیماران علاقه مند هستند که این عمل را همراه با لیفت انجام دهند. پس متخصص بلفاروپلاستی، عمل لیفت پلک پایین و لیفت ابرو را ترکیب می کند. در این حالت شما می بایست عمل را به صورت سرپایی و در یک مرکز جراحی انجام دهید.

بلفاروپلاستی پلک پایین

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران این عمل را زمانی برای شما انجام می دهد که پف زیر چشم داشته باشید. برخی از افراد به جای اینکه پلک بالایی آنها پف یا افتادگی داشته باشد، پلک پایین آنها پف زیادی دارد. از آنجایی که این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی چهره فرد دارد، بنابراین اکثریت ترجیح می دهند این پف را جراحی کنند تا ظاهر بهتری داشته باشند.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران برای پلک پایین
بلفاروپلاستی پلک پایین

پف زیر چشم غالباً ناشی از پوست اضافی و رسوبات چربی می باشد. برای جراحی آن، متخصص بلفاروپلاستی پوست را برش می زند و چربی اضافی را خارج می کند. در آخر هم بخشی از پوست که اضافه می باشد را برمیدارد.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران سعی می کند این جراحی را بدون برش پوست و تنها با ایجاد یک سوراخ در پلک انجام دهد. درست زیر مژه یک سوراخ ایجاد می کند و سپس اقدام به خارج کردن چربی می کند. به این ترتیب پس از عمل، شما تنها یک زخم کوچک خواهید داشت که خیلی زود بهبود می یابد. معمولاً از این روش برای ایجاد فرورفتگی و کنتور استفاده می شود که چهره فرد را جوان تر می کند.

جراحی کانتوپکسی

بسیاری از افراد این متد را در جراحی بلفاروپلاستی نمی شناسند. از این عمل همزمان با جراحی پلک پایین استفاده می شود. در کانتوپکسی، پلک پایین برداشته می شود و هدف از انجام آن، حفظ موقعیت پلک است.

سوالات متداول در مورد بلفاروپلاستی

 متداول ترین سوالاتی که اکثر افراد در مورد جراحی بلفاروپلاستی می پرسند را در این قسمت با شما در میان می گذاریم.

اشتراک گذاری مطلب:

دکترفرزاد پاکدل

زمینه کاری و تجربیات و زمینه تحقیقات: دکتر فرزاد پاکدل از سال 1389 بعنوان جراح پلاستیک و زیبایی وترمیمی چشم و قسمت فوقانی صورت و اربیت(حدقه) در دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین در بخش خصوصی و از سال 1391 در دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان چشم پزشکی فارابی اشتغال داشته اند و پیش از آن از سال 1381 در بخش دانشگاهی و خصوصی به چشم پزشکی اشتغال داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *