دکتر فرزاد پاکدل / جراحی پلک / جراحی پلک با لیزر در تهران با کمترین اسکار

جراحی پلک با لیزر در تهران با کمترین اسکار

انجام جراحی پلک با لیزر در تهران
آنچه می خوانید...

جراحی پلک با لیزر در تهران با کمترین اسکار یکی از روش هایی است که بیماران برای کاهش میزان اسکار بعد عمل از آن سراغ آن میروند. سبک های قدیمی جراحی پلک باعث می شدند میزان اسکار بیشتری بعد از عمل باقی بماند. در مقابل سبک های جدیدتر مانند استفاده از لیزر باعث می شوند اسکارهای بعد از عمل کمتر شوند. مطمئناً شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید ظاهر چشمان شما کاملا طبیعی و جذاب جراحی شود. برای اینکه چنین جراحی انجام دهید باید جراحی پلک با استفاده از لیزر را انجام دهید. در این مطلب می خواهیم هر آنچه می تواند در این زمینه به شما کمک کند را با بهره گرفتن از تجربیات دکتر فرزاد پاکدل بیان کنیم. دکتر فرزاد پاکدل بهترین متخصص چشم در تهران است که این جراحی را به صورت کاملاً تخصص انجام می دهد.

جراحی پلک با لیزر در تهران

جراحی پلک با لیزر در تهران چگونه انجام می شود؟

مرحله اول

جراح ناحیه چشم و پلک ها را با استفاده از بی حسی موضعی، به صورت کامل بی حس می کند. بعد از آن پزشک برای محافظت از مردمک چشم یک صفحه فلزی بر روی آن قرار می دهد.

مرحله دوم

در جراحی پلک با استفاده از لیزر با استفاده از دستگاه های به خصوصی پوست‌های اضافی ناحیه چشم برداشته می شوند. لازم به ذکر است پزشک می تواند با استفاده از دستگاه لیزر کیسه هایی که زیر چشم پف ایجاد می کنند را نیز درمان کند. برای اصلاح پف زیر چشم با استفاده از لیزر، جراح باید یک برش بسیار ناچیز در پلک پایین فرد ایجاد کند تا کیسه های چربی را برداشت کند.

مرحله سوم

در نهایت برش ها با بخیه خاصی که جای آن باقی نمی ماند، بسته می شوند. تمامی مراحل گفته شده تنها نیازمند به 35 الی 40 دقیقه زمان خواهد بود.

مزایای جراحی پلک با لیزر در تهران نسبت به سایر روشها

کاهش میزان خونریزی و مشکلات ظاهری پلک

کاهش خطر ایجاد اسکار

دوران نقاهت کوتاه تر

این روش برخلاف سایر جراحی ها نیازی به ایجاد برش‌های متنوع بر روی پوست نخواهد بود.

در جراحی پلک با استفاده از لیزر پزشک دید بسیار بهتری خواهد داشت.

مدت زمان انجام جراحی با لیزر بسیار کوتاه است.

دوران نقاهت بعد از جراحی پلک با لیزر در تهران

جراحی پلک با لیزر در تهران در دسته جراحی های سرپایی جای می گیرد. فرد در این جراحی دیگر نیازی به بستری شدن در بیمارستان و یا داشتن دوران نقاهت طولانی مدت ندارد. برای داشتن بهترین نتیجه در جراحی پلک با استفاده از لیزر باید نکات متنوعی را در دوران نقاهت در نظر داشت. به طور کلی می توان گفت بعد از گذشت 2 هفته کامل متقاضی می‌تواند به فعالیت‌های روزانه خود بازگردد. لازم به ذکر است بعد از 1 الی 3 ماه متقاضی می‌تواند نتیجه نهایی عمل خود را مشاهده کند.

قبل و بعد از جراحی پلک با لیزر در تهران

مراقبت های قبل از جراحی پلک با لیزر در تهران

از داروهای رقیق کننده خون اعم از آسپرین، ویتامین های مختلف به مدت 2 هفته قبل از جراحی استفاده نکنید. قبل از انجام جراحی باید عکس برداری ها و آزمایش هایی که پزشک برای شما تجویز کرده انجام دهید. از مصرف دخانیات و الکل به مدت دو هفته قبل از جراحی اجتناب کنید.

مراقبت های بعد از جراحی پلک با لیزر در تهران

برای جلوگیری از بروز حالت تهوع بعد از جراحی بیمار باید به مدت 4 ساعت از خوردن و آشامیدن پرهیز کند.

بعد از عمل جراحی پزشک با استفاده از پمادهایی به خصوصی پلک ها را می پوشاند. این پمادها باعث می شوند فرد دچار تاری دید شود که این امر کاملاً موقت می باشد.

بعد از به پایان رسیدن این جراحی کاملاً طبیعی است که بیمار درد و کشیدگی در پلک‌های خود احساس کند. برای تسکین این دردها بهتر است از مسکن هایی که پزشک تجویز کرده، استفاده کنید.

هزینه جراحی پلک با لیزر در تهران

جراحی پلک با لیزر در تهران بر اساس میزان سختی هزینه متفاوتی دارد اما به طور کلی این جراحی هزینه ای بیش از جراحی بلفاروپلاستی ساده دارد. هزینه آن را دقیق نمی توان بیان کرد اما می توان هزینه عمل را چیزی حدود 15 الی 25 میلیون بیان کرد.

سؤالات متداول

جراحی پلک با استفاده از لیزر چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری این جراحی به عوامل متعددی اعم از سبک زندگی، عوامل ژنتیکی و مراقبت های بعد از جراحی بستگی دارد. به صورت کلی می توان گفت این جراحی به مدت 10 سال برای فرد ماندگاری دارد.

آیا می‌توان با لیزر، پلک پایین را نیز تحت درمان قرار داد؟

بله، با استفاده از این روش درمانی می توان پلک پایین، پلک بالا و یا هر دو پلک را همزمان جراحی کرد.

جراحی پلک با استفاده از لیزر چه کاربردهایی دارد؟

این جراحی با هدف درمان افتادگی پلک ها، برطرف کردن مشکل چشم بادامی، درمان تورم پلک ها، رفع چین و چروک های زیر چشم انجام می شود.

کلام پایانی

جراحی پلک با لیزر در تهران یکی از جراحی هایی است که هدف اصلی آن بهبود زیبایی چشم متقاضی می باشد. این روش امروزه به عنوان یکی از بهترین و ایمن ترین روشها نسبت به دیگر روشها با کمترین عوارض شناخته شده است. جراحی پلک با لیزر دارای مزیت های بی شماری است که در این مقاله به آنها اشاره کردیم.

اشتراک گذاری مطلب:

دکترفرزاد پاکدل

زمینه کاری و تجربیات و زمینه تحقیقات: دکتر فرزاد پاکدل از سال 1389 بعنوان جراح پلاستیک و زیبایی وترمیمی چشم و قسمت فوقانی صورت و اربیت(حدقه) در دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین در بخش خصوصی و از سال 1391 در دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان چشم پزشکی فارابی اشتغال داشته اند و پیش از آن از سال 1381 در بخش دانشگاهی و خصوصی به چشم پزشکی اشتغال داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *