دکتر فرزاد پاکدل / تزریقات زیبایی / هزینه تزریق چربی زیر چشم در سال 1402 چقدر است؟

هزینه تزریق چربی زیر چشم در سال 1402 چقدر است؟

هزینه تزریق چربی زیر چشم

هزینه تزریق چربی زیر چشم چقدر است؟ در سال ۱۴۰۲ به سر می بریم و هزینه های زیبایی و درمانی بسیار تغییر کرده اند. این سوالی برای افرادی که زیر چشم آنها گود است، بسیار ابهام دارد. آنها با تزریق چربی به زیر چشم می توانند این گودی را صاف کنند و احساس جوانی و زیبایی بیشتری داشته باشند. با تزریق چربی زیر چشم شما تا حدودی چهره مسن خود را ۱۰ سال جوان تر می کنید. در این مطلب با بهره گیری از تجربیات و دانش دکتر فرزاد پاکدل بهترین جراح پلک در تهران، می خواهیم شما را از آخرین هزینه ها مطلع کنیم.

هزینه تزریق چربی زیر چشم 1

هزینه تزریق چربی زیر چشم چقدر است؟

هزینه تزریق چربی زیر چشم موارد زیر را در بر می گیرد:

وسعت ناحیه مورد تزریق

دستمزد پزشک

منطقه جغرافیایی مطب پزشک

تجهیزات مورد استفاده

نوع تزریقهزینه
تزریق چربی زیر چشم۴ الی ۸ میلیون

البته باید این نکته را هم یادآور شویم که این هزینه به تعداد جلساتی که برای تزریق نیاز دارید و میزان گودی چشم شما بستگی دارد.

گیف-تماس-با-دکتر-پاکدل

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد می تواند تخمین هزینه تزریق چربی زیر چشم را مشخص کند. با این وجود هزینه هیچ یک از خدمات پزشکی و زیبایی در پزشکان یکسان نمی باشد و تحت تاثیر عوامل بسیاری می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق چربی زیر چشم

هزینه تزریق چربی زیر چشم تحت تاثیر برخی عوامل مانند دستمزد پزشک و تجهیزات مورد استفاده، ممکن است متغیر باشد. به طور کلی پروسه تزریق چربی زیر چشم فرآیند حساس و ظریفی دارد. برداشتن چربی و کشیدن آن از نواحی بدن و تزریق آن نیازمند تبحر و تخصص یک پزشک متخصص و باتجربه است.

هزینه تزریق چربی زیر چشم 2

علاوه بر اینکه ممکن است گودی چشمان شما زیاد باشد و نیاز به تزریق طی چند جلسه داشته باشد. به این ترتیب پزشک تزریق را در تعداد جلسات بیشتری انجام می دهد تا نتیجه کار طبیعی به نظر برسد. برخلاف بسیاری از پزشکان با تزریق یک جلسه ای مشکلاتی مانند پف در یک ناحیه و عدم همپوشانی گودی را برای بیمار رقم میزنند. بنابراین بهتر است برای انجام این تزریق باتجربه ترین پزشک را انتخاب کنید که اولویت او هزینه نباشد.

نکات مهم تر از هزینه تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم برای برطرف کردن گودی چشم یک روش بسیار عالی می باشد. نکته ای که شما باید به آن توجه داشته باشید، این است که این روش بایستی این کار توسط بهترین متخصص انجام شود. او با آناتومی چشم به خوبی آشنایی دارد و میداند تزریق را در کدام نواحی باید انجام دهد. در تزریق ژل اگر نتایج مطلوب حاصل نشد، می توان آن را تخلیه کرد ولی در تزریق چربی چنین امکانی وجود ندارد.

علاوه بر هزینه تزریق چربی به گودی زیر چشم می بایست هزینه برداشتن چربی از نواحی ران و باسن را نیز در نظر بگیرید. پزشک سعی می کند این استخراج چربی و تزریق را بلافاصله انجام دهد.

سوالات متداول

آیا تزریق چربی زیر چشم دردناک است؟

تزریق چربی زیر چشم ممکن است موجب درد و تورم شود اما به طور کلی این کار با استفاده از بی‌ سی موضعی انجام می شود. بنابراین درد آن قابل تحمل است. همچنین پس از عملیات، ممکن است در ناحیه تزریق کمی تورم و کبودی رخ دهد که پس از چند روز برطرف می شود.

بلفاروپلاستی بهتر است یا تزریق چربی به زیر چشم؟

هر دو متناسب با شرایط فعلی و خواسته شما تجویز می شوند. در صورتی که گودی زیر چشم داشته باشید، تزریق چربی مناسب ترین گزینه است. در حالی که در بلفاروپلاستی برای شما چربی و پف زیر چشم و پلک را بر میدارند.

ماندگاری تزریق چربی زیر چشم چقدر است؟

چربی نسبت به ژل مدت ماندگاری بیشتری دارد و از ۳ الی ۵ سال می تواند برای شما ماندگاری داشته باشد.

عوارض تزریق چربی زیر چشم چیست؟

در صورتی که این تزریق را نزد پزشک متخصص انجام ندهید، احتمال ا کبودی، عفونت و تورم چشم ها برای شما وجود دارد.

کلام پایانی

هزینه تزریق چربی زیر چشم را در این مطلب مورد بررسی قرار دادیم. گفتیم که این هزینه در سال ۱۴۰۲ چقدر است و تحت تاثیر چه عواملی است. اینکه شما در تهران تزریق می کنید یا در کرج و یا در اصفهان، هزینه ها بسیار متفاوت هستند و این موضوع می تواند شما را دچار شک کند. در واقع پزشکان متبحر این هزینه را پایین نمی گیرند، چرا که کار بسیار حساسی است. قرار است چهره شما جوان تر شود و جذاب تر باشید. به این ترتیب تزریق آن باید توسط پزشک متخصص و چشم پزشک انجام شود. پزشکی که تخصص جراحی پلاستیک چشم و صورت داشته باشد.

اشتراک گذاری مطلب:

دکترفرزاد پاکدل

زمینه کاری و تجربیات و زمینه تحقیقات: دکتر فرزاد پاکدل از سال 1389 بعنوان جراح پلاستیک و زیبایی وترمیمی چشم و قسمت فوقانی صورت و اربیت(حدقه) در دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین در بخش خصوصی و از سال 1391 در دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان چشم پزشکی فارابی اشتغال داشته اند و پیش از آن از سال 1381 در بخش دانشگاهی و خصوصی به چشم پزشکی اشتغال داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *