دکتر فرزاد پاکدل / جراحی چشم / بهترین متخصص چشم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین متخصص چشم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین متخصص چشم در تهران

بهترین متخصص چشم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟ پیدا کردن یک متخصص چشم خوب در تهران کار آسانی نیست اما غیر ممکن نیست. بسیاری از افراد پس از روبرو شدن با بیماریهای چشمی، نمیدانند برای درمان باید به چه کسی مراجعه کنند. پیش از هر چیز بد نیست بدانید که جراحی های چشمی در دو دسته درمانی و زیبایی قرار می گیرند. متخصصین چشم علاوه بر تخصص درمانی، تخصص زیبایی هم می توانند داشته باشند. یک متخصص جراحی پلاستیک و ترمیم چشم، برای هر دو جراحی به شما کمک خواهد کرد. دکتر فرزاد پاکدل بهترین دکتر چشم در بیمارستان فارابی تهران است که انواع جراحی های چشم را انجام می دهد. فعالیت در کنار برترین پرفسور چشم پزشک تهران یکی از افتخارات دکتر فرزاد پاکدل است . در حال حاضر دکتر پاکدل بهترین متخصص چشم در میدان ونک تهران می باشد.

بهترین متخصص چشم در تهران

ویژگی های بهترین متخصص چشم در تهران


ویژگی های یک چشم پزشک خوب در تهران چیست؟ به طور کلی یک چشم پزشک خوب باید در وهله اول از تجربه و تسلط کافی در بررسی بیماری ها و آسیب های چشمی برخوردار باشد. تنها سوابق پزشکی و تحصیلات پزشک کافی نبوده، بلکه تجربه و کسب مهارت های لازم نیز مهم هستند. اصلی ترین ویژگی های یک متخصص چشم به ترتیب عبارتند از:

پیگیری معاینات بیماران

صرف وقت کافی برای بیماران

داشتن تجهیزات بروز برای مطب یا کلینیک

رعایت اخلاق مداری

تشخیص دقیق و تجویز داروهای مناسب برای بیماران

مسلط به شناسایی تومورها و جراحی تومور اربیت چشم

چرا باید به بهترین متخصص چشم در تهران مراجعه کنیم؟


مراجعه به بهترین دکتر چشم پزشک تهران به شما کمک می کند، درمان راحت تر و بهتری داشته باشید. یک متخصص چشم پس از تشخیص، سعی می کند بهترین درمان را با کمترین میزان عوارض برای شما در نظر بگیرد.

انتخاب بهترین متخصص چشم در تهران برای کسانی که می خواهند اطمینان حاصل کنند بینایی آنها به خطر نمی افتد، اهمیت بسیار زیادی دارد. بینایی یکی از حس های پنج گانه است و بیش از ۸۰ درصد فعالیت های ما نیاز به بینایی دارد.

شاید از خود بپرسید چگونه می توانم تشخیص دهم که بهترین فوق تخصص چشم ایران و یا تهران چه کسی است؟ برای انتخاب بهترین متخصص چشم در تهران، ایران و سراسر دنیا می بایست به سه عامل مهم توجه کنید. در ادامه این مطلب در مورد این ۳ عامل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

۳ عامل مهم در انتخاب بهترین متخصص چشم در تهران

عامل اول – سوابق و تجربه کاری

سوابق کاری مهمترین عامل در انتخاب بهترین متخصص چشم تهران است. پیش از هر کاری، سوابق پزشکی متخصص و درمان هایی که انجام داده را بررسی کنید. معمولاً بهترین متخصص با یک لیست بلند بالایی از بیماران سروکار دارد و مطب او اکثر اوقات شلوغ است. با توجه به اینکه هر یک از بیماران مشکلات متفاوتی دارند، بنابراین این متخصص می بایست بر درمان انواع بیماریهای چشمی تسلط داشته باشد. یک جراح چشم با تجربه ای که دارد، مشکل بیمار را تشخیص می دهد و بهترین گزینه های درمانی را به او معرفی می کند.

بهترین متخصص چشم در تهران و درمان بیماری های مختلف چشم
تاثیر سوابق پزشک بر درمان انواع بیماری های چشمی

عامل دوم – خدماتی که ارائه می دهد

بهترین متخصص چشم تهران انواع خدمات مربوط به درمان چشم را ارائه می دهد. این خدمات از گزینه های درمانی تا زیبایی متنوع هستند. متخصص چشم در تهران آیتم های جراحی پلاستیک برای چشم را نیز ارائه می دهد. مهمترین خدماتی که بهترین متخصص چشم تهران ارائه می دهد شامل جراحی اربیت، لیزیک و لازک، غربالگری های مربوط به چشم می باشند.

دکتر فرزاد پاکدل به عنوان بهترین متخصص چشم در تهران تمامی خدمات درمانی و زیبایی را به بیماران ارائه می دهد. 

عامل سوم – بکارگیری جدیدترین تجهیزات

بهترین متخصص چشم تهران، بهترین امکانات را برای تشخیص و درمان بکار می گیرد. تجهیزاتی که یک متخصص چشم برای جراحی استفاده می کند، نقش بزرگی در موفقیت آمیز بودن جراحی ایفا می کنند. به ویژه اگر تجهیزاتی که استفاده می کند، بروز باشند. بسیاری از فناوری های بکار رفته در تجهیزات جدید، روند درمان و جراحی را برای متخصص آسان تر می کنند.

تجهیزات جدید و بروز گران تر هستند اما جراحی ها را با دقت بیشتر انجام می دهند. به عنوان نمونه می توان به لیزر فمتوثانیه اشاره کرد که یکی از ابزارهای جدید برای درمان آب مروارید است.

چگونه بهترین متخصص چشم در تهران را پیدا کنم؟


بهترین متخصص چشم در تهران دکتر فرزاد پاکدل تا به امروز جراحی های چشمی متعددی را انجام داده است. ایشان به صورت کاملاً حرفه ای در زمینه بیماری های چشمی، جراحی تومور چشمی، اربیت یا حدقه و جراحی پلاستیک فعالیت می کند. گاهی مشکلات و بیماری های چشمی موجب ضعف بینایی می شوند. علاوه بر این ممکن است بیمار بینایی خود را از دست بدهد. هر چند در برخی از بیماران این موضوع ممکن است موقتی باشد.

انتخاب بهترین متخصص چشم در تهران
چگونه بهترین متخصص را انتخاب کنیم؟

چه زمانی باید به بهترین متخصص چشم در تهران مراجعه کنیم؟


به طور کلی لازم است سالانه جهت معاینات چشم به بهترین متخصص چشم مراجعه شود. در صورت داشتن علائمی مانند تاری دید، سوزش چشم، دو بینی، درد چشم  و هر مشکل دیگر در بینایی لازم است به بهترین دکتر چشم در تهران مراجعه کنید.

برخی آسیب های وارده به چشم مانند شکستگی پلک و شکستگی حدقه نیاز به معاینه و درمان توسط بهترین متخصص چشم در تهران دارد. متخصص چشم می بایست آناتومی صورت را به خوبی بشناسد و در زمینه جراحی های پلاستیک و ترمیمی تجربه کافی داشته باشد.

کسی که این توانایی ها را داشته باشد را می توان بهترین متخصص چشم تهران معرفی کرد. مشکلاتی نظیر تومورهای اربیت چشم، سرطان های چشم، تومورهای بدخیم همگی نیاز به درمان تخصصی دارند.

تخصص های بهترین متخصص چشم در تهران


درمان بیماری های سطحی چشم مانند عفونت چشم

درمان آب مروارید

جراحی لیزیک

جراحی عیوب انکساری چشم

درمان آب سیاه چشم یا گلوکوم

پیوند قرنیه

درمان مشکل استرابیسم

تیروئید چشمی

درمان پیرچشمی

اهمیت سلامتی چشم از نظر بهترین متخصص چشم در تهران


چشم یکی از مهم ترین اعضای بدن بوده و سلامت چشم می تواند قوه بینایی و تمرکز افراد را تحت تاثیر قرار دهد. داشتن دید خوب و عاری از بیماری های چشمی می تواند به افراد کمک کند فعالیت های روزانه خود را به راحتی انجام دهند. به همین دلیل اهمیت به سلامت چشم ها و قوه بینایی بسیار مهم است.

کوچکترین آسیب به چشم ها و بینایی می تواند زندگی افراد را مختل کند. معاینات و پیگیری های منظم چشم بهترین و ساده ترین راهکار برای  اطمینان از سلامتی چشم ها و قدرت بینایی است. از این رو انتخاب چشم پزشک خوب در تهران بسیار مهم است و جزو اقدامات پیشگیرانه در برابر آسیب های چشمی به حساب می آید.

سوالات متداول از بهترین متخصص چشم در تهران


گودرفتگی زیر پلک چگونه درمان می شود؟

بله با تزریق ژل و چربی قابل درمان است. البته جهت معاینه و انجام تزریق حتماً به چشم پزشک مراجعه کنید. مراجعه به افراد مختلف که تزریق را بدون داشتن تخصص انجام می دهند، تبعات زیادی داشته است.

آیا افتادگی پلک مادرزادی قابل درمان است؟

بله. جراحی پلک افتاده برای اینگونه افراد هیچ تفاوتی با افراد عادی ندارد. شما می توانید با یک جراحی زیر نظر یک متخصص و جراح بلفاروپلاستی این عمل را انجام دهید.

آیا می توانم جراحی پلک و لازک را با هم همزمان انجام دهم؟

بهتر است این دو عمل را به صورت مجزا انجام شوند. چرا که عمل لازک دوره نقاهت و مراقبت های خاص خود را دارد.

کلام پایانی

بطور کلی بهتر است پزشک و متخصصی را انتخاب کنید که سه عامل مهم بالا را داشته باشد. بکارگیری بهترین امکانات و تجهیزات در درمان، تجربه و تخصص و ارائه خدمات متفاوت، انتخاب را برای شما آسان تر می کنند. در مورد ویژگی ها و هر یک از این سه عامل تحقیق کنید و پس از اطمینان، یک متخصص چشم خوب را انتخاب کنید.

یک متخصص چشم حرفه ای پس از درمان، روند درمان شما را پیگیری می کند. سعی نمی کند درمان های غیر ضروری به شما معرفی کند و یا برای شما هزینه تراشی کند. اگر بینایی شما در خطر باشد، متخصص هر چه سریع تر روند درمان را آغاز می کند.

اشتراک گذاری مطلب:

دکترفرزاد پاکدل

زمینه کاری و تجربیات و زمینه تحقیقات: دکتر فرزاد پاکدل از سال 1389 بعنوان جراح پلاستیک و زیبایی وترمیمی چشم و قسمت فوقانی صورت و اربیت(حدقه) در دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین در بخش خصوصی و از سال 1391 در دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان چشم پزشکی فارابی اشتغال داشته اند و پیش از آن از سال 1381 در بخش دانشگاهی و خصوصی به چشم پزشکی اشتغال داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *